Tap Tap to Zoom
Brinkmann Outdoors Bamboo Skewers - 100 Pack has been discontinued by Brinkmann Outdoors and is no longer available. Our product experts have helped us select these available replacements below.You can also explore other items in the Camping Gear, Outdoor Cooking Accessories yourself to try and find the perfect replacement for you!
The Brinkmann Outdoors Bamboo Skewers - 100 Pack is here at Opticsforyou.com and as usual we offer great deals !![]()
Purchase your new Brinkmann Outdoors Bamboo Skewers - 100 Pack from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
The Brinkmann 100 Pack of Bamboo Skewers 812-9020-S will quickly help you skewer food for easy grilling. Great for kabobs, these Skewers from Brinkmann Outdoors are made of natural bamboo wood and have pointed ends.
| Assembled Depth (in.): | .125 in |
| Assembled Height (in.): | 12 in |
| Assembled Width (in.): | .125 in |
| Hanging strap: | No |
| Heat-resistant handles: | No |
| Manufacturer Warranty: | No |
| Multifunctional spatula: | No |
| Nonstick surface: | No |
| Weather Resistant: | Yes |