Tap Tap to Zoom
- Blade Length:
- 3.75 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Color:
- Brown
Code: 1A7-KN-YH424
MPN: YH424
UPC: 871373591965
Product Info for Yellowhorse Custom Buck 110 Lockback YH424
The Yellowhorse Custom Buck 110 Lockback YH424 is here at Opticsforyou.com and as usual we offer fantastic discounts 24% Off!![]()
Purchase your new Yellowhorse Custom Buck 110 Lockback YH424 from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
4.88" (12.4cm) closed. 3.75" (9.53cm) satin finish 420HC stainless clip point blade. Brown mammoth tooth handle. Brass bolster(s). Blade etching. Buffalo bolster artwork. Black leather belt sheath. Boxed.
Specifications for Yellowhorse Custom Buck 110 Lockback YH424:
| Manufacturer: | Yellowhorse |
| Blade Length: | 3.75 in |
| Closed Length: | 124 mm |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Knife Application: | Folding Blade |
| Weight: | 0.64 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Brown |
| Age Group: | Adults |
Package Contents:
- Yellowhorse Custom Buck 110 Lockback