Tap Tap to Zoom
- Gun Model:
- Taurus Model 856
- Additional Features:
- Front Night Sight
- Condition:
- New
Code: XSS-AP-TS0003N4G
MPN: TS-0003N-4G
UPC: 647533002714
Product Info for Xs Sight Systems Xs Front Sight Std Dot Tritium Green For Taurus 856/605
The Xs Sight Systems Xs Front Sight Std Dot Tritium Green For Taurus 856/605 is here at Opticsforyou.com and as usual we offer unbelievable prices and discounts $7.10 Off!![]()
Purchase your new Xs Sight Systems Xs Front Sight Std Dot Tritium Green For Taurus 856/605 from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Specifications for Xs Sight Systems Xs Front Sight Std Dot Tritium Green For Taurus 856/605:
| Manufacturer: | XS Sight Systems |
| Gun Model: | Taurus Model 856 |
| Fabric/Material: | Steel, Tritium |
| Height: | 1 in |
| Additional Features: | Front Night Sight |
| Condition: | New |
| Fit: | Taurus 605 |
| Dimensions: | 1 x 5 x 8.2 in |
| Length: | 8.2 in |
Package Contents:
- Xs Sight Systems Xs Front Sight Std Dot Tritium Green For Taurus 856/605