Tap Tap to Zoom
- Blade Length:
- 3.75 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Condition:
- New
- Additional Features:
- Pocket Clip
- Color:
- Gray
Code: P79-KN-WE200153-WE20015-3
MPN: WE20015-3
UPC: 672975137991
Product Info for We Knife Co Ltd Seer Framelock LE Gray
The We Knife Co Ltd Seer Framelock LE Gray is here at Opticsforyou.com and as usual we offer great discounts 29% Off!![]()
Purchase your new We Knife Co Ltd Seer Framelock LE Gray from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
4.75" (12.07cm) closed. 3.75" (9.53cm) CPM-20CV stainless blade. Gray titanium handle. Extended tang. Pocket clip. Hand rubbed silver finish blade. Limited edition of 610 pieces. Black nylon zippered storage case. Boxed.
Specifications for We Knife Co Ltd Seer Framelock LE Gray:
| Manufacturer: | We Knife Co Ltd |
| Blade Length: | 3.75 in |
| Closed Length: | 4.75 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Condition: | New |
| Additional Features: | Pocket Clip |
| Weight: | 0.52 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Gray |
Package Contents:
- We Knife Co Ltd Seer Framelock LE Gray