Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Gun Type:
- Rifle
- Length:
- 38 in
- Width:
- 1.25 in
- Height:
- 10.5 in
Code: UP2-GC-P12038
MPN: P12038
UPC: 663306120386
Product Info for US Peacekeeper Standard Rifle Case
The US Peacekeeper Standard Rifle Case is here at Opticsforyou.com and as usual we offer great prices and discounts $4.07 Off!![]()
Purchase your new US Peacekeeper Standard Rifle Case from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
• Lifetime Warranty • Heavy duty water-resistant fabric • Brushed Tricot liner • Double zipper offers locking capability
Specifications for US Peacekeeper Standard Rifle Case:
| Manufacturer: | US PeaceKeeper |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | 600 Denier Polyester |
| Gun Type: | Rifle |
| Length: | 38 in |
| Width: | 1.25 in |
| Height: | 10.5 in |
| Overall Length: | 38 in |
Package Contents:
- US Peacekeeper Standard Rifle Case