Tap Tap to Zoom
Code: 5IC-TG4-PTGR51-6260-100
MPN: 6260-100
UPC: 718837262606
Buy Together and Save
The Thompson Target HALO Stick-Um-Up 3in Adhesive Reactive Targets In Re-Close Container - 100 Pack is here at Opticsforyou.com and as usual we offer unbelievable prices and discounts !![]()
Purchase your new Thompson Target HALO Stick-Um-Up 3in Adhesive Reactive Targets In Re-Close Container - 100 Pack from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Easily see your sights and hits on Thompson Target's new extra large 3" Stick-Um-Up adhesive targets with HALO reactive splatter technology. 100 targets in a re-close container means one pack will last and stay protected through many more trips to the shooting range. Throw a pack of Stick-Um-Up in your gun bag and always have plenty high contrast targets available that stick to nearly any surface and provide an optimum down range visual for either handguns or rifles. HALO Stick-Um-Up targets also make great pasters for adding bullseyes to your targets or for bullseye replacement.
| Manufacturer: | Thompson Target |
| Color: | Black/Red |
| Fabric/Material: | Adhesive Paper |
| Quantity: | 100 Pack |
| Depth/Thickness: | 0.0045 in |
| Diameter: | 3 in |
| Width: | 3 in |
| Height: | 3 in |
| Size: | Extra Small |