Tap Tap to Zoom
- Blade Length:
- 3.5 in
- Condition:
- New
- Color:
- Brown
Code: 4JK-KN2-STT203163-T20316-3
MPN: T20316-3
UPC: 871373579574
Product Info for S-TEC Steampunk Spine Lock A/O
The S-TEC Steampunk Spine Lock A/O is here at Opticsforyou.com and as usual we offer unbelievable prices and discounts !![]()
Purchase your new S-TEC Steampunk Spine Lock A/O from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Assisted opening. 4.5" (11.43cm) closed. 3.5" (8.89cm) stainless blade. Brown wood handle. Inlay shield. Lanyard hole. Damascus etch pattern blade. Gold finish accents. Boxed.
Specifications for S-TEC Steampunk Spine Lock A/O:
| Manufacturer: | S-TEC |
| Blade Length: | 3.5 in |
| Closed Length: | 4.5 in |
| Lock Type: | Spine Lock |
| Condition: | New |
| Weight: | 0.46 lb |
| Additional Features: | Assisted Opening, Lanyard Hole |
| Quantity: | 1 |
| Color: | Brown |
Package Contents:
- S-TEC Steampunk Spine Lock A/O