Tap Tap to Zoom
Unfortunately RTD/Cogent STS3S Reflective Sign Castle Law Enforced Here 8.75x11.75" Alum is not listed by OpticsForYou.
The RTD/Cogent STS3S Reflective Sign Castle Law Enforced Here 8.75x11.75" Alum is here at Opticsforyou.com and as usual we offer great deals !![]()
Purchase your new RTD/Cogent STS3S Reflective Sign Castle Law Enforced Here 8.75x11.75" Alum from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
RTD/Cogent STS3S Reflective Sign Castle Law Enforced Here 8.75x11.75" Alum - Ready To Defend uses only the highest quality materials including 3M brand reflective material to deliver a bold message to would-be criminals in any lighting conditions. This high-impact plastic sign is 8.75" W x 11.75" H, features a silhouette image and lets everyone know "Nothing Inside Is Worth Dying For" or "Castle Law Enforced Here." It includes a 30" sign stake for mounting with a vinyl stake cap. RTD products are proudly made in specialized factories.
| Mfg Item Num: | Â STS3S |
| Supplier SKU: | Â 79590 |
| Category: | Â ACCESSORIES MISCELLANEOUS |
| Type: | Â Reflective Yard Sign |
| Model or Style: | Â Castle Law Enforced Here |
| Color: | Â Black/White |
| Size: | Â 8.75" W x 11.75" H |
| Material: | Â High-Impact Plastic |
| Mount: | Â 30" Stake w/Cap |
| Dimensions: | Â 8.75" W x 11.75" H |