Tap Tap to Zoom
- Handguard Length:
- 6.75 in
- Color:
- Black
- Condition:
- New
- Included Accessories:
- Standard
Code: MWI-FO-MICZ675M
MPN: MICZ675M
UPC: 816537015895
Product Info for Midwest Industries Mi Handguard Cz Scorpion 6.75" M-lok Black
The Midwest Industries Mi Handguard Cz Scorpion 6.75" M-lok Black is here at Opticsforyou.com and as usual we offer competitive prices !![]()
Purchase your new Midwest Industries Mi Handguard Cz Scorpion 6.75" M-lok Black from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Specifications for Midwest Industries Mi Handguard Cz Scorpion 6.75" M-lok Black:
| Manufacturer: | Midwest Industries |
| Gun Make: | CZ |
| Handguard Length: | 6.75 in |
| Color: | Black |
| Gun Rail: | M-LOK |
| Inner Diameter: | 1.625 in |
| Handguard Material: | Aluminum |
| Weight: | 10.9 oz |
| Condition: | New |
| Included Accessories: | Standard |
| Dimensions: | 3.45 X 3.45 X 8.80 in |
| Country of Origin: | USA |
| Gun Type: | Rifle |
| Quantity: | 1 |
| Fabric/Material: | Aluminum |
Package Contents:
- Midwest Industries Mi Handguard Cz Scorpion 6.75" M-lok Black