Tap Tap to Zoom
Product Info for HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's
The HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's were specially designed to be a tremendously comfortable way to go about your daily schedule. Developed utilizing some of the most long lasting and heavy duty materials on the market, these Mens and Womens Apparel from the specialists at HUK Performance Fishing will certainly offer you a lot of trustworthiness and comfort. HUK Performance Fishing has been developing superior quality Mens and Womens Apparel for an exceptionally long time, and the HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's is the primary outcome of their unyielding endeavors to deliver you the best short pants the clothing industry is offering. Right here at OpticsForYou, one of our priority objectives is to be sure we've more than enough alternatives to satisfy virtually anyone, and the HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's is among the many products we are extremely satisfied to be able to offer our shoppers. If you're looking for a practical and attractive looking pair of shorts, pick the HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's.![]()
Specifications for HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's:
| Manufacturer: | HUK Performance Fishing |
| Inseam Size: | 5.5 in |
| Length: | 5.5 in |
| Apparel Fit: | Regular |
| Age Group: | Adults |
| Application: | Fishing |
| Gender: | Male |
| Color: | Sea Storm |
| Weight: | 0.63 oz |
| Condition: | New |
Package Contents:
- HUK Performance Fishing Pursuit Kc Printed Volley Short - Men's