Tap Tap to Zoom
Product Info for HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's
A very good decision for summer use, the HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's is a remarkably comfy means to go about your daily routine. These Mens and Womens Apparel from the professionals at HUK Performance Fishing are formulated using the comfortable and reliable materials that have made them an extremely common brand. HUK Performance Fishing has been developing prime quality Mens and Womens Apparel for an incredibly lengthy time, and the HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's is the main outcome of their relentless attempts to deliver you the best shorts the attire sector is offering. Right here at OpticsForYou, one of our main goals is to be sure we have a sufficient amount of alternatives to please anyone, and the HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's is among the numerous solutions we have been incredibly satisfied to have the capacity to offer our buyers. For the ultimate way to keep cooler on scorching summer days, purchase the HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's.![]()
Specifications for HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's:
| Manufacturer: | HUK Performance Fishing |
| Inseam Size: | 7 in |
| Length: | 7 in |
| Apparel Fit: | Regular |
| Age Group: | Adults |
| Gender: | Male |
| Color: | Sharkskin |
| Weight: | 0.75 oz |
| Condition: | New |
Package Contents:
- HUK Performance Fishing Airweight Kc Printed Short - Men's