Tap Tap to Zoom
- Blade Length:
- 3.5 in
- Overall Length:
- 7.5 in
- Blade Material:
- Stainless Steel
- Handle Color:
- White Smooth Bone
- Color:
- White
Code: 15O-KN1-FCW986WSB-CW-986WSB
MPN: CW-986WSB
UPC: 026615842293
Product Info for Frost Little Fox Skinner Bone 3.50 in Stainless Steel Fixed Blade Knife
The Frost Little Fox Skinner Bone 3.50 in Stainless Steel Fixed Blade Knife is here at Opticsforyou.com and as usual we offer unbelievable prices and discounts !![]()
Purchase your new Frost Little Fox Skinner Bone 3.50 in Stainless Steel Fixed Blade Knife from Opticsforyou.com today and you will appreciate the easy checkout process, fantastic customer service, Free Shipping policy and information on easily tracking your order.
Satin finish stainless blade. White smooth bone handle. Brass bolster(s). Full tang. Brown leather belt sheath.
Specifications for Frost Little Fox Skinner Bone 3.50 in Stainless Steel Fixed Blade Knife:
| Manufacturer: | Frost |
| Blade Length: | 3.5 in |
| Overall Length: | 7.5 in |
| Blade Material: | Stainless Steel |
| Handle Color: | White Smooth Bone |
| Weight: | 0.44 lb |
| Quantity: | 1 |
| Color: | White |
| Length: | 19.05 cm |
Package Contents:
- Frost Little Fox Skinner Bone Knife